Strona głównaabsmiddle

Meble kuchenne Kraków


Szafy przesuwne, zabudowy wnęk oraz garderoby stanowią drugi, podstawowy produkt działalności firmy. Skrzydła drzwiowe wykonywane są w oparciu o nowoczesne rozwiązania systemów jezdnych oraz przy użyciu szerokiej gamy materiałów. Możliwość łączenia takich komponentów jak płyta, szkło, lustro, rattan, bambus, czy nawet witraż, daje szerokie możliwości w zakresie wzornictwa i pozwala osiągać najbardziej wyszukane kompozycje.


Szafa w pokoju

Od ściany do ściany i od podłogi do sufitu - wykonane na miarę meblościanki wypełniają całą dostępną przestrzeń, pozwalając na maksymalne wykorzystanie każdego centymetra pomieszczenia.


Szafa na poddaszu

Wykorzystanie przestrzeni pod pochyłym sufitem - nic prostszego. Nawet przy ścianie szczytowej można zabudować wnękę. Wykonując szafę na indywidualne zamówienie zyskujemy wiele przestrzeni, a przede wszystkim porządkujemy nieregularną, skośną ścianę.

Garderoba

Która Pani nie marzy o garderobie gdzie każda rzecz ma swoje miejsce? Warto zadbać o to aby zgromadzone przez lata rzeczy przechowywać w przejrzyście zorganizowanym pomieszczeniu. To wygoda na co dzień. Dość z szafą na krześle! Czas zrobić z tym porządek.


Szafa w przedpokoju

Szafy przesuwne zajmują szerokie zastosowanie w korytarzach i przedpokojach. To właśnie w tych pomieszczeniach szczególnie ważne jest aby nie zastawiać przejścia otwieranymi drzwiami. System przesuwny w tym wypadku jest zazwyczaj koniecznością i jedynym słusznym wyborem.